За півроку столична підземка перевезла 250 мільйонів пасажирів

За півроку київський метрополітен перевіз 254 мільйони пасажирів, таким чином план перевезень на перше півріччя виконано на 100,1%.

Найбільш навантаженою лінією метро є Святошино-Броварська, якою упродовж зазначеного періоду скористалися 115,5 мільйона пасажирів, повідомляє прес-служба КП "Київський метрополітен".

У цей же час Куренівсько-Червоноармійською лінією перевезено 77,7 мільйона пасажирів, а Сирецько-Печерською 60,8 мільйона.

Середньодобові перевезення за перше півріччя у робочі дні становили 1,75 мільйона пасажирів,  з яких понад 0,3 мільйона - пільговики.

Як відомо, з 2008 року обладнання автоматизованої системи проходу пасажирів забезпечує обіг безконтактних карток при оплаті проїзду на вході на станцію для всіх пасажирів.

Також, передбачено повне закінчення робіт для забезпечення оплати проїзду на вході на станцію та встановлення обладнання АСПП на виходах зі станцій для забезпечення технічної можливості введення системи оплати проїзду в залежності від дальності поїздки.

"Українська правда. Київ"

Выбрано 0 рекламных площадки
для расчета стоимости компании
>> добавить отправить запрос >>

В метро Киева появятся камеры

Киевский метрополитен продолжает работу над повышением безопасности пассажиров. За півроку столична підземка перевезла 250 мільйонів пасажирів

Уже названа первая станция, где откажутся от жетонов

Киевское метро постепенно отказывается от классических проездных жетонов. За півроку столична підземка перевезла 250 мільйонів пасажирів

Киевское метро "засветилось" в рекламе

Киевское метро, а точнее скачать, станция "Выдубичи" стала известной на весь мир. За півроку столична підземка перевезла 250 мільйонів пасажирів

все новости »